Vypnout reklamy

Aplikace MyFuelLog2 – Údržba automobilu

Asi většina z nás chce mít přehled o tom, kam proudí jeho finance a kde může ušetřit, kde zbytečně utrácí a kolik ho třeba stojí provoz automobilu. Právě v této aplikaci si můžete ukládat veškeré informace a to je třeba počet najetých kilometrů, cena paliva, opravy.

Budoucnost ještě daleká. Automaticky to nepůjde

Nicméně každý oceňuje jednoduchost. K čemu je aplikace, která je složitá na vkládání a zbytečně zabírá spoustu času. Nejlepší by bylo kdyby auto automaticky informovalo o stavu kilometru o tankování a dalších věcech, ale na to si budeme muset asi ještě počkat. Avšak již se dělají chytrá auta, ale ne tak chytrá, aby toto ovládala.

Jednoduché a manuální vkládání dat do aplikace

Proto si budeme muset vystačit s manuálním vkládání a aplikace by proto měla být co nejjednodušší, abychom při tankování zbytečně nezdržovali se zápisem ujetých kilometrů. V aplikaci si taktéž můžete zaznačit, kde jste co nakoupili a u jakých prodejců. Statistiky jsou na týdenní, měsíční a roční bázi.

Na mapě se vám zobrazí místa, kde jste tankovali, čas, datum. Budete mít kompletní přehled.

Grafy

Nakonec si vytvářejte detailní grafy, kde uvidíte, které dny jste nejvíce utráceli, kdy jste ujeli hodně kilometrů nebo kdy jste nejeli vůbec. Sledujte svou údržbu automobilu za pomocí upomínek, ty vám řeknou, kdy máte jet na servis vyměnit olej, filtr, olejový filtr, kabinový filtr, vzduchový filtr nebo palivový filtr. Hodí se to zájmena, když si vozidlo servisujete sami nebo u někoho jiného, takže potřebujete vědět, kdy tyto věci dělat.

Hlídejte si spotřebu paliva

Hlídejte si spotřebu paliva

Přenos z jiných aplikací

Je zde možnost importu dat z MyFuelLog, Fuelio, aCar, My Cars, Fuellog car Management, Road Trip, Fuel buddy a CSV. Pokud disponujete některou z těchto aplikací a chcete udělat „upgrade“, tak můžete a o svá data nepřijdete.

Export dat

Exportovat své údaje můžete do PDF, Excelu a CSV a následně si ho ukládat na nějaký Cloud, kdybyste následně museli změnit telefon a data z novu do aplikace nahrát.

Video z aplikace

Recenze aplikace
  • 99%
    Uživatelské rozhrání - 99%
  • 99%
    Funkce - 99%
99%