Aplikace MyTravel

Jedná se o aplikaci, která umožní naplánovat a také zaznamenat vaše cestování. Vytvářejte skvělá videa pro svůj instagram a ukažte svou cestu na animované mapě. Doporučujeme toto všechno dávat na instagram až poté, co jste třeba doma.

Samozřejmě pro své vlastní potřeby můžete tyto animace vytvářet, ale veřejně tyto informace sdílejte až poté, co se na daném místě nenacházíte nebo jste doma. Aplikace totiž slouží zájmena pro tvorbu animací pro Instagram. Tedy po sdílení každý vidí, kam poletíte, kde jste (pokud tedy nedáte falešné informace, tak je to poté jedno / případně nesdílejte svou přesnou polohu).

Je to naprosto jednoduché. Stačí si zvolit, čím poletíte, kam poletíte a dáte start. Následně se vytvoří vtipná animace, kterou můžete sdílet se svými kamarády na sociálních sítích. Vytvořte si tak vlastní unikátní itinerář.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.3

Popis

Aplikace, která slouží jako itinerář. Dejte si do aplikace start a konec, kde bude vaše cesta končit a naplánujte si tak svou dovolenou nebo výlet, který lze sdílet na instagramu.