Vypnout reklamy

Aplikace na mobil Adobe Photoshop Camera

Vydáno dne: 6.7.2020

Aplikace na mobil Adobe Photoshop Camera, která nabídne spoustu filtrů i od známých herců či zpěvaček. Aplikace disponuje i vlastní umělou inteligencí.

V dnešním světě plného selfie, fotografií, Instagramu a dalších se jedná o výhodnou aplikaci, kterou firma Adobe právě vydala. Jedná se totiž o Photoshop Camera.

Aplikace disponuje spousty filtrů, které pomohou udělat i z horší fotografie naprosto geniální. V této chvíli je sice v beta verzi, ale je naprosto funkční. Aplikaci si stáhnete zdarma a má přes 80 různých filtrů, které můžete aplikovat.

Aplikace Adobe Photoshop Camera má v sobě schopnost umělé inteligence, takže dokáže rozpoznat objekt a pozadí. Tím se vám otevírá nová cesta za editací své fotografie, kdy můžete například nahradit pozadí fotky za něco jiného.

Adobe spolupracuje s popovou zpěvačkou Billie Eilish k tomu, aby vytvořili limitovanou edici čoček, které jsou inspirované její hudbou a videí. Společnost slibuje, že v aplikaci uvidíte více takových filtrů od známých zpěvaček či herců.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)