Vypnout reklamy

Aplikace na mobil AUTODOC

AUTODOC - AUTODÍLY ONLINE, RYCHLE A VÝHODNĚ

Ti z Vás, kteří mají automobil to určitě znají. Hledáte náhradní díl, ale nemůžete ho na své auto najít a pokud ano, tak je strašně drahý. K tomu všemu je tady určená aplikace AUTODOC, která má perfektní uživatelské rozhraní.

Orientace v této aplikace je jednoduchá. Stačí si buď vybrat váš automobil z nabídky, takže si vyberete své auto a na něho odpovídající díly. Nicméně pokud si i přesto nevíte rady, tak je tady online poradna, takže téměř okamžitě dostanete odpověď od zkušeného prodejce.

Lze získat 10% slevu ve chvíli, kdy se přihlásíte k odběru novinek a následně Vám bude doručen kupón. Případně stačí přejít přes náš odkaz a obdržíte 2% slevu v aplikaci. Jednoduché objednávání patří mezi přednosti aplikace. Objednávku lze vytvořit jedním kliknutím.

Internetový obchod funguje napříč celou Evropou naprosto bez problému. Intuitivní katalog náhradních dílů s možností výběru podle vozidel dává aplikaci velkou konkurenční výhodu a ani se nedivíme, že spousta autoservisů služeb AUTODOC využívá.

Vyhledávejte náhradní díly jednoduše

Vyhledávejte podle kódu produktů. Pokud tedy znáte OEM kód náhradního dílu, který potřebujete, tak ho stačí jednoduše zadat do aplikace. Internetový obchod nabízí 15 způsobů platby a doručují i do České republiky.

Určitě AUTODOC app doporučujeme. Skvělá aplikace, která nabízí spoustu náhradních dílů. Již nemusíte složitě vyhledávat po obchodech. Opravujete auto a něco chybí? Vezměte telefon a vyberte si náhradní díl.