Vypnout reklamy

Aplikace na mobil Google Allo

Google Allo - inteligentní psaní zpráv

Inteligentní aplikace pro psaní zpráv se dostává na Google Play. V České republice však ještě chybí, takže si na ní musíme počkat. Google Allo bylo představeno na konferenci Google I/O 2016, která se konala na konci května tohoto roku. Aplikace se soustředí na rychlost, přesnost, inteligenci a soukromí.

https://www.youtube.com/watch?v=VXEkoXgb4bI

Inteligentní odpověď

Google Allo - inteligentní odpověď

Google Allo – inteligentní odpověď

Funkce analyzuje vaše odpovědi ve zprávách a následně vám navrhuje tyto odpovědi dále. Ušetříte tak čas, protože stačí pouze kliknout na možnost jak odpovědět. Aplikace se od vás bude učit a snažit se vám porozumět. Následně vám bude navrhovat takové odpovědi, jakými byste odpověděli vy sami.

Přesné vyjádření

Google Allo - přesné vyjádření pocitů

Google Allo – přesné vyjádření pocitů

Potřebujete přesně vyjádřit, co si myslíte, ale slovy to nejde? Google Allo má pro vás připravené plátno, na které se dá kreslit. Posílejte emotiony, fotografie, videa a mnohem více. Tyto věci se brzy stanou standardem v textování.

Google Assistant

Píšete si s kamarádem nebo kamarádkou a hledáte třeba restauraci, kino nebo cokoliv. Normálně byste museli otevřít prohlížeč, zadat místo nebo alespoň název. Teď to půjde jednodušeji. Asistenta se ve zprávách přímo zeptáte, kde je nejlepší sushi, videa, rezervace a spoustu dalšího. Vše tak uděláte z pohodlí své aplikace a kamarád vám ihned odpoví.

Google Assistant

Google Assistant

Anonymní mód

Google Allo - anonymní mód

Google Allo – anonymní mód

Tak stejně jak má Chrome svůj anonymní mód, ve kterém nezachovává žádné informace o prohlížení, tak Google Allo má něco podobného, kde veškeré vaše zprávy budou v naprostém bezpečí a šifrované. Nastavte si, za jak dlouho se třeba smažou.

Google Allo bude mít také podporu pro SMS zprávy.

Stáhněte si APK a nečekejte, až bude aplikace na Google Play.

Google Allo
Price: Free

  • 10/10
    Uživatelské rozhrání - 10/10
  • 10/10
    Funkce - 10/10
  • 10/10
    Optimalizace - 10/10
10/10