Aplikace na mobil MP3 Music Downloader

Jedná se o skvělou aplikaci, kde si můžete stáhnout MP3 soubory různých hudebníků, kteří umožňují své písničky stáhnout v rámci CC licence zdarma pro osobní účely.

Určitě neustále vyhledáváte nové a nové zvonění, ale takové ty klasiky vás už omrzely a chcete i něco svého. Lze stáhnout i MP3 a to legální cestou, protože podléhají licenci CC, tedy licenci, která je zdarma a slouží zájmena pro ty, kteří se chtějí probojovat na trh.

Díky tomu můžete naleznout v databázi zajímavé kousky, o kterých jste třeba ani neslyšeli, ale na druhou stranu mohou zaujmout, což je zajímavé a zároveň skvělé. Aplikace podporuje vysokou kvalitu audio souborů a to při 320kbps.

Vyhledávání nových MP3 je tedy velmi jednoduché nebo zavítejte mezi nejpopulárnější hudbu a uvidíte, co lidé v rámci licence zdarma rádi poslouchají. V databázi je přes milión souborů MP3, které si můžete stáhnout a hrát buď online nebo v offline módu. Jediné, co nesmíte, tak je používat hudbu komerčně, tedy třeba ji dát na YouTube ke svému video.

Aplikaci stáhnete níže