Vypnout reklamy

Aplikace na mobil Wish

Nakupujte levně a výhodně. Wish má hlavní pobočku v San Francisco, ale také v Los Angeles. Wish je tedy US firma, kde se sdružují obchodníci z celého světa. Většinou zájmena z Číny.

Nicméně výhodou je to, že aplikace spojuje zákazníka přímo s výrobcem, takže zákazník dostane své zboží za odpovídající cenu a to právě z toho důvodu, že odpadá prostředník v této transakci. Připojte se tak ke 100 miliónům lidem po celém světě a najděte si své kvalitní a dostupné zboží, které zrovna potřebujete.

Do české republiky se pak takové zboží dopraví o něco déle, než jste zvyklí, ale na druhou stranu za nízkou cenu obdržíte, co jinak v ČR dráž. Problémem pak mohou být však samotné reklamace, které opět trvají a záleží na daných zákonech, jak se k tomu obchodník postaví, když není z EU, ale ze zemí třetího světa.

Platby skrz aplikaci jsou zabezpečené na nejvyšší úrovni, takže informace o vás jsou v bezpečí. Abyste si byli jistí, že nakupujete, to co chcete a prodejce není podvodník, tak si stačí přečíst recenze, podívat se na videa, fotografie. Následně po objednání obdržíte sledovací číslo své zásilky a ještě k tomu má Wish svou zákaznickou podporu.