Vypnout reklamy

Aplikace Zásilkovna

Odesílejte zásilky mnohem jednodušeji. Netiskněte žádné štítky a jen přineste balíček na výdejnu. Následně se už o vše zásílkovna postará.
Zásilkovna - Posílejte zásilky bez front a levněji

Pošlete zásilku jednoduše a rychle. Z aplikace můžete požádat o zaslání vašeho balíčku a pak jenom dojdete na kteroukoliv výdejnu zboží a balíček pošlete. Nově lze přijímat zásilky do Z-Boxu, pokud v takovém okolí Z-Box máte, tak jednoduše odešlete balíček, zaplatíte, otevřete schránku a je hotovo. Z-Box je navíc otevřen kdykoliv, takže k němu můžete klidně o půlnoci.

Zásilkovna navíc takové balíčky posílá od 68 Kč. Vše je navíc jednoduché a rychlé. Nemusíte tak čekat fronty na poště. O zásilce máte přehled až do posledního převzetí druhou stranou.

Pokud máte problém se zásilkou, tak ji lze jednoduše vrátit. Nemusíte přitom nic tisknout, protože v aplikaci zadáte vrácení zásilky, přijdete na výdejnu a obdržíte štítek. Jakmile navíc zásilka dorazí, tak obdržíte vyrozumění.

Nově Z-Boxy

Nově kromě klasických výdejních míst jsou k dispozici po celé republice Z-Boxy. Naleznete ji i v odlehlých částech a můžete si tam nechat doručit svůj balíček.

  • Následně stačí, když aplikaci otevřete a pokud není zásilka zaplacená (na dobírku), tak je potřeba buď to zadat svou kartu nebo využít Google Pay, pokud v něm máte kartu přidanou.
  • Jakmile zaplatíte, tak buďte u Z-BOXU a otevřete si schránku. Následně zavřete a je hotovo.
Packeta
Packeta

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Odesílejte zásilky mnohem jednodušeji. Netiskněte žádné štítky a jen přineste balíček na výdejnu. Následně se už o vše zásílkovna postará.