Vypnout reklamy

Pokud chcete mít neustály přehled o počasí, tak určitě není na škodu mít graf přímo v liště. Spousta výrobců aplikací instalují tyto aplikace do horní notifikační lišty, kde se zobrazí teplota a také jestli prší nebo je pod mrakem. Nicméně, abyste se dozvěděli více, tak si aplikaci musíte zapnout. Již nemusíte opouštět svou aplikaci, kterou […]

Pokud chcete mít neustály přehled o počasí, tak určitě není na škodu mít graf přímo v liště. Spousta výrobců aplikací instalují tyto aplikace do horní notifikační lišty, kde se zobrazí teplota a také jestli prší nebo je pod mrakem. Nicméně, abyste se dozvěděli více, tak si aplikaci musíte zapnout.

Již nemusíte opouštět svou aplikaci, kterou zrovna používáte. Tato aplikace totiž dokáže zobrazit graf teplot v liště ovládacích prvků, takže pod tlačítky jako je “home” nebo třeba spuštění multitaskingu uvidíte aplikaci Navbar Weather.

 

S aplikací si zobrazíte teploty na 5 dní dopředu ve třech hodinových intervalech. Ve chvíli, kdy si aplikaci nainstalujete, tak budete požádání o povolení k přístupu k vaší poloze.

Tři tečky v horním pravém rohu vám dávají přístup do nastavení.

Aplikace dokáže zobrazit teplotu, tlak, vlhkost, mraky, rychlost větru, déšť, UV index.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.