Vypnout reklamy

Aplikace Nebi – Film photo

Vydáno dne: 6.10.2018

Jedná se o fotografický editor, který udělá vaše fotografie mnohem hezčí. Je to jako nějaká laboratoř uvnitř vašeho mobilního telefonu. K dispozici máte několik efektů fotografií. Je taktéž možnost sdílet své foto s kamarády a na sociálních sítích. Vyberte si z 10 různých retro filtrů, které se velmi jednoduše používají. Dále nechybí synchronizace se sociálními […]

Jedná se o fotografický editor, který udělá vaše fotografie mnohem hezčí. Je to jako nějaká laboratoř uvnitř vašeho mobilního telefonu. K dispozici máte několik efektů fotografií. Je taktéž možnost sdílet své foto s kamarády a na sociálních sítích.

Vyberte si z 10 různých retro filtrů, které se velmi jednoduše používají. Dále nechybí synchronizace se sociálními sítěmi. Pokud tedy potřebujete své fotografie upravit a zlepšit třeba sytost barev, tak se jedná o správnou aplikaci.

Na světě je spousta aplikací, které dokážou editovat fotografie. Nicméně ne všechny mají veškeré filtry světa, proto je na Google Play hned několik podobných aplikací, které se však liší filtry. Ty následně aplikujete na fotografie.

Nebi - Film Photo
Price: Free+

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš