Vypnout reklamy

Aplikace Netatmo Energy

Aplikace, která umožňuje nastavovat teplotu v rámci jednotlivých pokojů a zároveň sledovat spotřebu tepelné energie. Díky aplikaci a produktů Netatmo dokážete snížit spotřebu

Topte a snižte spotřebu. Aplikace Netatmo patří mezi oblíbené produkty, kdy je tato aplikace právě přímo propojená s produkty Natatmo a se startovacím balíčkem obdržíte jak termostat, tak i termoregulační ventily.

Díky aplikaci můžete na dálku ovládat váš termostat a naprogramovat tak za jaké situace se má zapnout například plynový kotel. Právě termostat a ventily jsou naprogramované společně tak, aby se udržovala určená teplota v každé jednotlivé místnosti v domě.

Aplikace funguje s pomocí ovládání hlasem třeba Alexou na Amazon Echo. Nicméně nemusíte to používat a stačí si nastavit jednotlivé teplotní rozdíly právě v rámci aplikace a o nic dalšího se nestaráte. Ventily pak jednotlivě v každé místnosti analyzují teplotu a podle toho nastavují, jak moc se bude následně topit. Pokud vám teplota nastavená v danou chvíli nevyhovuje, tak ji lze dočasně zvýšit pomoci manuálního boostu.

Aplikace se dokáže také přizpůsobit, a to podle fáze topení a podle tepelných vlastností domu. Dokáže detekovat otevřené okno a tím omezuje ztrátu tepla neboli topení ven.

Netatmo Energy
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.3

Popis

Aplikace, která umožňuje nastavovat teplotu v rámci jednotlivých pokojů a zároveň sledovat spotřebu tepelné energie. Díky aplikaci a produktů Netatmo dokážete snížit spotřebu na naprosté minimum.