Vypnout reklamy

Aplikace Netflix

Netflix je světoznámá streamovací služba na bázi předplatného. Sledujte nejnovější epizody oblíbených seriálu přímo ve vašem mobilním telefonu nebo chytré televizi. Poslední dobou přibývají filmy s českými titulky nebo i samotné seriály.

Netflix je pro český trh už nějaký ten pátek, avšak nebylo dostatek seriálů a filmů s českými titulky a tak moc velký úspěch v České republice nebyl. Avšak ti z vás, kdo umí anglicky, tak nemají problém se dívat i s anglickými titulky nebo úplně bez nich.

Android aplikace Netflix

Android aplikace Netflix

Předplatné

Na základě předplatného, které se pohybuje od 100,- Kč do 300,- Kč měsíčně obdržíte neomezené množství filmů a seriálů, které můžete sledovat v SD, HD nebo Ultra HD kvalitě. Každý den na Netflix dorazí nějaká epizoda a neustále se rozšiřuje portfolio nabídky, což je skvělé. Uživatel může daný film ohodnotit a následně doporučit svým kamarádům. Vzhledem k předplatnému následně můžete Netflix používat jak na tabletu, tak i telefonu nebo chytré TV.

Seriály

Na Netflixu narazíte na nejrůznější seriály, jako je třeba Daredevil, Defenders, Stranger Things, The 100 nebo i komedie či seriál 13 důvodu proč.

Stahujte hru nebo aplikaci

Netflix
Price: Free+
Buroň Tomáš