Vypnout reklamy

Niagara Launcher je jednoduché UI, které je minimalistické a bez zbytečných věcí. Disponuje unikátním designem, který vám pomáhá otevírat aplikace mnohem rychleji. Veškeré aplikace jsou seřazeny abecedně podle toho, jak dané aplikace používáte, takže již nemusíte zbytečně vyhledávat aplikace, které často používáte. Dále nechybí ani notifikace zpráv, takže hned na domácí obrazovce si zprávu můžete […]

Niagara Launcher je jednoduché UI, které je minimalistické a bez zbytečných věcí. Disponuje unikátním designem, který vám pomáhá otevírat aplikace mnohem rychleji.

Veškeré aplikace jsou seřazeny abecedně podle toho, jak dané aplikace používáte, takže již nemusíte zbytečně vyhledávat aplikace, které často používáte. Dále nechybí ani notifikace zpráv, takže hned na domácí obrazovce si zprávu můžete přečíst.

Nechybí ani možnost skrýt aplikace, které jsou otravné, ale nemusíte je odinstalovávat. Jednoduše je skryjte z domácí obrazovky a můžete začít. Samozřejmostí je možné ukládat ikonky do složek, zkratek a widgetů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)