Vypnout reklamy

Aplikace Night mountains

Vydáno dne: 28.6.2019

K dispozici máme živé tapety z přírody, kde se povětšinou objevují hory a hlavně polární záře, které se parádně pohybuje po obloze.


Nádherné tapety na mobil. Vše v jedné aplikaci, kde naleznete tapety na mobil z různých koutů světa a hlavně se jedná o tapety z přírody.

Pokud vyhledáváte živé tapety, tak jste tady správně, protože tato aplikace nabízí tapety, kde jsou hory a třeba i polární záře, která se pohybuje po obloze.

Jedná se o nádhernou scenérií. Tapety jednoduše můžete aplikovat na svou domácí obrazovku nebo zamknutou obrazovku. Vyberte si z několika tapet na mobil.

Další zajímavé příspěvky
Tapety HD 4K
Tapety HD 4K obrázky

Tapety na mobilní telefon v HD 4K kvalitě. Parádní wallpapery, které si stáhnete do telefonu a následně aplikujete. Každý den Přečíst si více

Roztomilé tapety na mobil
Tapety na mobil Cute Profile Wallpapers

Roztomilé tapety na mobil v živém provedení. Stáhněte si novou aplikaci, která nabízí opravdu roztomilé tapety na mobil.

Aplikace Casualis: Auto wallpaper change
Aplikace Casualis

Android aplikace ve které máte možnost si nastavit své tapety na mobil a různě si je přehazovat v daném čase. Přečíst si více

Tapety na mobil WallHub
Tapety na mobil Wallpaper

Android tapety na mobilní telefon k dispozici skrz aplikaci. Vyberte si z několika tapet zdarma. Jsou ohodnocene a seřazene. Ve Přečíst si více

Tágy: