Aplikace Opera Max mizí z Google Play

Špatná zpráva pro ty, kteří mají rádi prohlížeč Operu. Právě jedna z docela známých aplikací odchází z Google Play. Aplikace Opera Max byla spuštěna v roce 2014 a byla hlavně pro ty, kteří potřebovali ušetřit data. Právě Opera Max uměla dobře redukovat data tak, aby se hned nevyčerpala. Nicméně
Opera Max android

Špatná zpráva pro ty, kteří mají rádi prohlížeč Operu. Právě jedna z docela známých aplikací odchází z Google Play. Aplikace Opera Max byla spuštěna v roce 2014 a byla hlavně pro ty, kteří potřebovali ušetřit data. Právě Opera Max uměla dobře redukovat data tak, aby se hned nevyčerpala.

Nicméně pro jakýkoliv důvod se Opera rozhodla, že aplikaci stáhne a úplně odstraní z obchodu Google Play. Jedná se o okamžité rozhodnutí. Vypadá to tak, že vývojáři se chtějí soustředit na jiné služby a už nechtějí nic dávat do Opera Max.

Ti z vás, kteří máte Opera Max nainstalovaný v telefonu, tak už neočekávejte žádné aktualizace. Nicméně ti, kteří mají aplikaci stále nainstalovanou, tak mohou využívat výhod Opery Max, ale asi jen do doby, dokud nebude aplikace úplné odříznuta. Nicméně o takovém odpojení budou všichni uživatelé informování.