Vypnout reklamy

Aplikace Opera Max mizí z Google Play

Špatná zpráva pro ty, kteří mají rádi prohlížeč Operu. Právě jedna z docela známých aplikací odchází z Google Play. Aplikace Opera Max byla spuštěna v roce 2014 a byla hlavně pro ty, kteří potřebovali ušetřit data. Právě Opera Max uměla dobře redukovat data tak, aby se hned nevyčerpala. Nicméně pro jakýkoliv důvod se Opera rozhodla, […]

Opera Max android

Špatná zpráva pro ty, kteří mají rádi prohlížeč Operu. Právě jedna z docela známých aplikací odchází z Google Play. Aplikace Opera Max byla spuštěna v roce 2014 a byla hlavně pro ty, kteří potřebovali ušetřit data. Právě Opera Max uměla dobře redukovat data tak, aby se hned nevyčerpala.

Nicméně pro jakýkoliv důvod se Opera rozhodla, že aplikaci stáhne a úplně odstraní z obchodu Google Play. Jedná se o okamžité rozhodnutí. Vypadá to tak, že vývojáři se chtějí soustředit na jiné služby a už nechtějí nic dávat do Opera Max.

Ti z vás, kteří máte Opera Max nainstalovaný v telefonu, tak už neočekávejte žádné aktualizace. Nicméně ti, kteří mají aplikaci stále nainstalovanou, tak mohou využívat výhod Opery Max, ale asi jen do doby, dokud nebude aplikace úplné odříznuta. Nicméně o takovém odpojení budou všichni uživatelé informování.