Vypnout reklamy

Aplikace pCloud

pCloud je úložiště, kde můžete ukládat veškeré soubory ze svého mobilního telefonu. Pokud nemáte k dispozici dostatek úložiště v mobilu a nedá se

Jde o zabezpečené místo, kam lze jednoduše ukládat své osobní údaje. K dispozici je 10 GB bezplatného úložiště. Podobně jak funguje OneDrive nebo Google One, tak i takto funguje aplikace a úložiště pCloud.

Pokud máte k dispozici fotografie, videa a další věci a v mobilním telefonu nemáte dostatek místa, tak můžete tyto věci přesunout zde. 10 GB je zdarma, ale další je za poplatek. Pokud máte telefon, který nemůžete rozšířit o další úložiště, tak vám nic jiného než využít cloudové úložiště, nezbývá.

Cloudové úložiště disponuje tarifem až 2 TB. Data jsou pak uložená v Evropě nebo v USA. Jelikož EU i USA mají mezi sebou dohodu o poskytování údajů, tak je teoreticky jedno, jestli jste v USA nebo EU. Přístup k souborům budete mít ať jste na svém telefonu nebo na svém PC. Fotografie se dokážou automaticky nahrávat na toto úložiště. Tedy můžete tak okamžitě synchronizovat telefon s tímto úložiště a pro velké soubory se dají vytvořit bezpečnostní mechanismy, a to třeba heslem. Můžete také skrz cloud poslouchat písničky, pokud je tam máte nahrané.

Soubory jsou šifrované, a to v rámci pCloud šifrování. Přes PC můžete k tomuto cloudu jít na adrese my.pCloud.com.

pCloud: Cloud Storage
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4

Popis

pCloud je úložiště, kde můžete ukládat veškeré soubory ze svého mobilního telefonu. Pokud nemáte k dispozici dostatek úložiště v mobilu a nedá se rozšířit kartou, tak cloud úložiště je vhodné. K dispozici až 2TB.