Aplikace Philips Hue

Aplikace, která vám usnadní život. Nastavte si osvětlení do jednotlivých místnosti a výhodou je také to, že nemusíte svítit vždy na plno. Intenzitu osvětlení si nastavujete vy sami.

V dnešní moderní době se čím dál tím více v domácnostech využívají chytré technologie a mezi ně patří i osvětlení, kdy si můžete u takového světla sami určit, jak moc svítit budete a také, s jakou barvou. Můžete si tedy zvolit, jestli budete svítit klasickou bílou barvou nebo přejdete do fáze žlutého nádechu nebo dokonce můžete přejít na opačnou stranu a svítit tak trochu modře.

S aplikací Philips Hue budete moci ovládat světla. Ponechme stranou tedy ovládání různých alarmů a jiných prvků, které mohou být součásti chytré domácnosti, kterou si také můžete vytvořit v rámci Philipsu.

Zorganizujte si v domácnosti inteligentní osvětlení a navíc vše můžete ovládat vzdáleně a tedy nemusíte být ani doma. Přímo v aplikaci Hue si nastavíte, kdy se mají třeba světla rozsvítit. Zároveň i chování poté, co dojde k výpadku el. energie. V aplikaci je několik schémat osvětlení a to podle toho, na co se chystáte. Jestli se třeba potřebujete soustředit, relaxovat nebo číst.

Ovládání je pak jednoduché a rychlé pomocí widgetů, které si dáte třeba na hlavní obrazovku v rámci svého telefonu. K některým funkcím této aplikace potřebujete produkt zvaný Hue Bridge.

Proč zvolit Philips Hue?

  • Jednoduše si navolíte do skupin svá osvětlení (obývák, kuchyň, ložnice, dětský pokoj a další)
  • Osvětlení pak můžete nastavovat i vzdáleně i když nejste doma (vhodné, pokud dlouhodobě nejste doma, tak můžete některé dny rozsvítit, aby nevypadalo, že doma nikdo není).
  • Lze nastavit různé intenzity světla, takže nemusí světlo neustále svítit na plno, ale můžete si ho ztlumit.
  • Nemusíte už vybírat barvu osvětlení, když jdete pro LED žárovku do obchodu. Tato žárovka od Philips má totiž veškeré barvy. Stačí si ji pomocí aplikace nastavit.
  • Světla se mohou rozsvítit v danou dobu, pokud si tak nastavíte.
  • V rámci inteligentní domácnosti lze vše propojit s hubem a přes něho ovládat třeba i alarm, kamery a další věci.

Aplikaci stáhnete níže