Vypnout reklamy

Aplikace Pilulka

Aplikace Pilulka supluje lékárny a lze si takto objednávat léky přes eRecept. Pokud sháníte nějaký lék, tak si ho můžete objednat až domů nebo na nějakou z poboček. Jde tedy o moderní lékárnu 21. století a navíc je také na burze, takže ji můžete věřit.

Krom klasických léku na pilulce najdete třeba doplňky stravy, kosmetiku, ale i výživu pro sportovce. Na pilulce tak najdete vše potřebné pro své zdraví a navíc je tady i program fit, kde uvidíte, jak se vám daří plnit jednotlivé cíle. Po celé české republice má pak pilulka několik kamenných prodejen.

Přihlaste se nejlépe do pilulka klubu a získávejte zlevněné produkty za to, že pravidelně nakupujete. Opakované nákupy stejných léku lze provést na jedno jediné kliknutí. Zaplatíte třeba pomocí Apple Pay nebo Google Pay. Pokud je nějaký problém, tak vám zákaznická podpora určitě pomůže. Věříme, že budete s aplikací spokojení a v dnešní době se takové nákupy léku přes Pilulku určitě hodí.

Nemusíte tak chodit do lékárny a léky si normálně necháte poslat až k vám domů a to i ty léky na předpis. Vše vám přivezou a vy nemusíte neustále chodit pro své léky do lékárny. Jednoduše, rychle a bezpečně.

Pilulka
Price: Free

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Pilulka je skvělá aplikace, kde přes ní budete moci nakupovat léky. Jednoduše si vyberete co potřebujete nebo použijte eRecept.