Vypnout reklamy

Chcete si namapovat vlastní gesta v Motion Sense v Google Pixel 4? Můžete. S touto aplikací si namapujete nové funkce.

16.11.2019

Aplikace Pixel 4 telefonu dovoluje přemapovat Motion Sense

Když Google poprvé potvrdil, že telefony Pixel 4 dorazí i s novým čipem Soli, tak vše znalo velmi krásně. Na videu bylo ukázáno, jak vzdáleně můžete ovládat hlasitost zařízení a další věci.

Přišlo na řadu odhalení telefonu Pixel 4 a Pixel 4 XL, kde se představil Motion Solid, který byl pro mnohé zklamáním. V této chvíli můžete pohybem rukou zastavit budík, utišit telefon když vyzvání, streamovat video nebo audio obsah.

Google také sám řekl, že nemá žádné plány k tomu, aby dal přístup těmto aplikacím třetí strany k Motion Sense.

Nicméně i přesto, že Google nechce dát kontrolu třetím aplikacím, tak existuje aplikace, která se nazývá Button Mapper a je zadarma. Samozřejmě je tady i prémium verze, kde toho můžete dělat více.

Google Motion Sense
Google Motion Sense

Aplikace však nezmění ty funkce, které jsou již nastavené. Jen si můžete přidat nové funkce. Můžete pohybem rukou třeba zapnout svítilnu, vypnout zvuky telefonu, otevřít další aplikace.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)