Aplikace Play Now – All Forma Video

Play Now je nový video přehrávač, který oproti standardní verzi z Androidu nabízí nové funkce, jako je třeba historie přehrávání.

Skvělý bezplatný přehrávač, který umožňuje jednoduše spustit video a to je vše. Celé UI je v barvách zlaté a černé. Aplikace je výkonná a snadno se ovládá. To je asi tak vše, co od přehrávače videí předpokládáte.

Nejsou tady nějaké zbytečnosti, které by zbytečně navýšili velikost a spotřebu paměti v mobilním telefonu. Aplikace automaticky vyhledá veškerá videa, která se dají v této aplikaci přehrát.

Máte k dispozici i záznam historie z přehrávání, takže víte, kde jste skončili a můžete dále pokračovat. Dále aplikace podporuje spoustu formátu, což znamená, že spustíte téměř vše, co je k dispozici. Video pozastavíte a spustíte poklepáním na obrazovku.

Proč používat aplikaci třetí strany pro spuštění videa?

Aplikace, která je součásti android nenabízí historií přehrávání, časování nebo zrychlení přehrávání. Právě to je důvod, proč použít tuto aplikaci. Je vhodná zájmena na přehrávání filmů.

Jaké video formáty aplikace podporuje?

Jde o všechny běžné formáty jako je vlc, mp4, avi, mpeg. Aplikace automaticky vyhledá veškerá videa a filmy, které máte v mobilním telefonu.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.3

Popis

Play Now je nový video přehrávač, který oproti standardní verzi z Androidu nabízí nové funkce, jako je třeba historie přehrávání.