Vypnout reklamy

Sledujte americké televize za malý poplatek. Máte zde k dispozici sportovní kanály, seriálové nebo i pro děti. Na výběr máte i z knihovny seriálů či filmů.

Chcete se dívat na Americké pořady, ale nemáte jak? Problém totiž řeší aplikace PlayGo, kde za poplatek 4.99$ máte přístup k zajímavým Americkým stanicím, jako je například CW, kde běží spousta seriálu, které produkují Americká filmařská studia.

Krom toho je k dispozici knihovna, kde je přes 4500+ hodin seriálů a filmů. Aplikace je hlavně určena pro ty, kteří rozumí angličtině, protože titulek se tady rozhodně nedočkáte. Můžete tak za pár korun sledovat veškeré sportovní zápasy z celého světa nebo se dívat na oceňované zpravodajství od Bloomberg.

Jsou zde i stanice, které jsou určené pro děti. Buďte neustále informováni. Aplikaci můžete nainstalovat na kterékoliv zařízení. Funguje na Androidu a iOS, takže můžete klidně i do své chytré televize.

Aplikaci si stáhnete zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.