Vypnout reklamy

Chcete se dívat na Americké pořady, ale nemáte jak? Problém totiž řeší aplikace PlayGo, kde za poplatek 4.99$ máte přístup k zajímavým Americkým stanicím, jako je například CW, kde běží spousta seriálu, které produkují Americká filmařská studia.

Krom toho je k dispozici knihovna, kde je přes 4500+ hodin seriálů a filmů. Aplikace je hlavně určena pro ty, kteří rozumí angličtině, protože titulek se tady rozhodně nedočkáte. Můžete tak za pár korun sledovat veškeré sportovní zápasy z celého světa nebo se dívat na oceňované zpravodajství od Bloomberg.

Jsou zde i stanice, které jsou určené pro děti. Buďte neustále informováni. Aplikaci můžete nainstalovat na kterékoliv zařízení. Funguje na Androidu a iOS, takže můžete klidně i do své chytré televize.

Aplikaci si stáhnete zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.