Vypnout reklamy

Pokud vyhledáváte filmy, které byste si mohli k sobě uložit a třeba i organizovat v mobilním telefonu, tak aplikace Plex vám to umožní.

K dispozici jsou nejen filmy, ale také hudba, fotky, podcasty, webové seriály, stream hudby z TIDAL, online zprávy a mnohem více. Zároveň lze všechno posílat do své Android TV, Fire TV, PC, Mac nebo Android telefonu.

Aplikace Plex
Aplikace Plex

Aplikaci si můžete z počátku vyzkoušet zcela zdarma. Sledujte své oblíbené seriály v této nové aplikaci. Vlastně by se dalo říct, že se jedná o vylepšený netflix. Nicméně nenaleznete tady moc filmů s českými titulky a jestli vůbec nějaké. Sledovat můžete v prémiovém režimu stanice jako NBC, ABC, CBS a Fox. Veškerá videa pak ukládáte třeba do svého mobilního telefonu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Plex
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.