Vypnout reklamy

Nová aplikace, která se chová jako video téka, hudební knihovna, zpravodajská služba, tak je k dispozici ke stažení. Lze sledovat i US stanice.

Pokud vyhledáváte filmy, které byste si mohli k sobě uložit a třeba i organizovat v mobilním telefonu, tak aplikace Plex vám to umožní.

K dispozici jsou nejen filmy, ale také hudba, fotky, podcasty, webové seriály, stream hudby z TIDAL, online zprávy a mnohem více. Zároveň lze všechno posílat do své Android TV, Fire TV, PC, Mac nebo Android telefonu.

Aplikace Plex
Aplikace Plex

Aplikaci si můžete z počátku vyzkoušet zcela zdarma. Sledujte své oblíbené seriály v této nové aplikaci. Vlastně by se dalo říct, že se jedná o vylepšený netflix. Nicméně nenaleznete tady moc filmů s českými titulky a jestli vůbec nějaké. Sledovat můžete v prémiovém režimu stanice jako NBC, ABC, CBS a Fox. Veškerá videa pak ukládáte třeba do svého mobilního telefonu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.