Aplikace Pojav Launcher (zahrajte si Minecraft Java na Androidu)

Zahrajte si Minecraft Java Edition na svém mobilním telefonu a to díky Pojavlauncheru. Stáhněte si ho, stáhněte do něho Minecraft a spusťte.

Tato aplikace umožňuje spustit hry, které jsou založené na LWJGL. Minimální požadavky pro spuštění této aplikace nejsou strašné a stačí Android 5 a 1GB RAM. Nicméně většina telefonu už má víc jak Android 8 a 4GB RAM, takže podle nás nebude žádný problém.

Nicméně vývojáři upozorňují na některé chyby v telefonech, kde aplikace nelze spustit. Díky této aplikaci můžete rozjet PC hru Minecraft Java Edition bez jakýchkoliv grafických problému. Určitě víte, že existuje Minecraft Pocket Edition a nyní je už přejmenovaná jako Minecraft Bedrock Edition, protože ji lze hrát synchronizovaně i s bedrock verzi na Windows.

Nicméně Java edice vznikla v roce 2011 a byla to první verze hry, která fungovala na tom, že si hráči mohli upravovat své skiny nebo stáhnout komunitní módy, což u bedrock verze nejde, ale na druhou stranu bedrock verze je zase synchronizovaná právě s mobilními telefony.

Nicméně nyní si můžete zahrát klasiku i na svém telefonu a to přes tento launcher, který je k dispozici. Na redditu lze vidět, jak běží Minecraft ve verzi 1.8.9. Díky tomu můžete namódovat Minecraft i na mobilním telefonu. Podle všeho funguje i hra pro více hráčů.

PojavLauncher
PojavLauncher
  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
3.5

Popis

Zahrajte si Minecraft Java Edition na svém mobilním telefonu a to díky Pojavlauncheru. Stáhněte si ho, stáhněte do něho Minecraft a spusťte.