Vypnout reklamy

Aplikace PoMelo File Explorer

Souborový manažer ve standardním systému Android ani není nebo je takový, kterému se ani tak nedá říkat, protože pracovat se soubory v telefonu je naprostá katastrofa. Od toho tu pak jsou aplikace, které mají práci se soubory odlehčit.

V rámci této aplikace PoMelo budete moci své soubory zobrazovat, mazat, přesouvat, přejmenovat nebo označit do oblíbených. Případně i jednoduše vyhledat přes vyhledávač s filtry. Zároveň můžete analyzovat své úložiště a zjístit, co vám nejvíce zabírá místa v telefonu.

Optimalizujte svůj telefon tak, že ho udržíte čistý. Máme na mysli uvnitř telefonu v rámci softwaru, kde můžete vysypat koš, skenovat telefon na viry aktivovat CPU chlazení (dojde ke snížení frekvence = zpomalení telefonu) a lze tak ušetřit baterií.

Antivirus je certifikován TRUSTLOOK a má zvládnout eliminovat Trojany v telefonu, které mohou napadat aplikace a být potenciální hrozbou. Na jednom místě také máte veškeré aplikace, které můžete třeba odinstalovat.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

V rámci této aplikace budete mít možnost uspořádat si soubory v mobilním telefonu, vyčistit si telefon od nepořádku, vysypat odpadkový koš a uvolnit třeba i paměť RAM.