Aplikace Předpověď počasí & Radar živě – Clime

Nová aplikace, která bude předpovídat počasí zcela přesně a v reálném čase. Pokud chcete být varováni na špatné počasí, pokles tlaku a změnu vlhkosti, tak můžete tyto notifikace zapnout.

Jedná se o intuitivní aplikace, která dokáže předpovídat počasí ve vašem městě. Vše v reálném čase a díky tomu znáte aktuální pocitovou teplotu, minimální a maximální teplotu, pravděpodobnost srážek a vlhkosti ve vašem okolí. Vše důležité na jednom místě.

Pokud jste citlivý na změnu tlaku, tak tuto informaci také obdržíte, pokud se tlak třeba rychle změní. Dále jsou zde informace o rychlosti a směru větru. Jedná se tedy o přesný a spolehlivý meteorologický radar, který sleduje nejnovější aktivitu počasí.

Aplikace plní požadavky těch nejnáročnějších uživatelů, kteří potřebují mít ty nejnovější a přesné informace o počasí ve svém okolí. K dispozici je krátkodobá i dlouhodobá předpověď až na 7 dní. Je jen na vás, které informace chcete dostávat. Chcete pocitovou teplotu namísto klasické teploty, informace o tlaku nebo vlhkosti vzduchu? Není problém.

Aplikaci stáhnete níže