Aplikace Překladač Google

Překládejte mezi 108 jazyky světa a to zcela jednoduše. Zadejte požadovaný text, který chcete přeložit nebo přímo v mobilním telefonu namiřte na značku / knihu / jídelní lístek či cokoliv jiného a nechte si přeložit vše v reálném čase.

Co chcete přeložit můžete napsat i ručně. Lepší však je, když vše vyfotíte a necháte si to přeložit algoritmem.

Musíme však upozornit, že nepoužívejte překlady doslova. Někdy to není úplně ten význam, co vám aplikace dá, takže berte překlady s rezervou. Jde o to, že algoritmus třeba nedokáže pochopit sarkasmus nebo význam slov v kontextu.

Avšak jako pomocník třeba na dovolené nebo kdekoliv jinde je aplikace skvělá. Přeloží opravdu všechno a jednoslovné překlady jsou pro aplikaci asi nejjednodušší. My oceňujeme právě překlady v reálném čase.

Dále dokáže aplikace překládat i v případě, když jste offline, ale musíte mít slovník uložen v mobilním telefonu. Překládat dokáže i řeč. Stačí druhého nahrát a nechat si jazyk přeložit.

Stačí tedy jen aplikaci pustit a buď začnete psát, co chcete přeložit, nebo můžete spustit fotoaparát a s ním pak namíříte na daný text. Automaticky se vám text začne překládat na obrazovce.

Google Translate
Price: Free

  • Uživatelské rozhraní
2

Popis

Google Překládač, který vám pomůže v zahraničí, ale i doma a to třeba ve škole. Překládejte psané texty v reálném čase.