Vypnout reklamy

Aplikace Pro Mail

Aplikaci Pro Mail si stáhlo přes milióny lidí. Jde o bezpečnou aplikaci, která snadno dokáže propojit vašeho poskytovatelé a nabídne vám funkce navíc,

Pokud používáte e-mailového klienta v mobilním telefonu, tak určitě je vhodné, abyste takového klienta měli nativně jako aplikaci v telefonu a nikoliv, že musíte neustále chodit na e-mail stránky poskytovatele. Google má například vlastní aplikaci Gmail a Seznam zase svou, ale co ti ostatní?

Pokud chcete připojit jiné e-mail poskytovatelé, tak musíte mít aplikaci třetí strany, čímž je právě Pro Mail. Aplikace, která umožní jednoduše propojit Outlook nebo dokonce právě Hotmail, Live, Gmail, Yahoo, AOL a další. Stačí znát IMAP, SMTP nebo POP3 server.

Následně buď to aplikaci nakonfigurujete právě adresami IMAP, SMTP nebo POP3 serverem či vyberete jednoho z klientů, kterého máte jako poskytovatele vaší e-mailové schránky. Výhodou aplikace je jednoduchost a hlavně bezpečnost. V aplikaci můžete filtrovat podle nepřečtených zpráv nebo si ukážete ty, které označené máte. Přizpůsobte si také e-mailový podpis naprosto bez problému.

Pro Mail
Pro Mail

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Aplikaci Pro Mail si stáhlo přes milióny lidí. Jde o bezpečnou aplikaci, která snadno dokáže propojit vašeho poskytovatelé a nabídne vám funkce navíc, jako je jednoduché hledání nepřečtených nebo označených zpráv.