Vypnout reklamy

Aplikace pro tvorbu letáků a plakátů

Tvořte letáky a plakáty jednoduše ze šablon a rychle. Pokud nepotřebujete něco ze zcela unikátního designu, tak toto je vhodná aplikace.

Navrhněte velmi jednoduše letáky a plakáty. Nepotřebujete až příliš znát design. Za pár minut můžete mít naprosto propracované letáky i plakáty. Ty upoutají pozornost vašeho podnikání.

K dispozici je množství bezplatných nástrojů, které utvoří daný obraz k nepoznání od amatéra a profesionála. Je zde několik stovek šablon, písmen a ikon. Záleží na vás, jestli chcete něco temného nebo elegantního.

Připojte se ke 4 miliónům lidem, kteří právě tuto aplikaci používají. Pokud podnikáte nebo jste studentem a potřebujete utvořit nízkonákladový leták, tak určitě tato aplikace je k tomuto vhodná. Máte tady zdarma různé obrázky, ikony a fonty. Aplikace velmi jednoduše dokáže změnit velikost na velikost letáku. Dejte se do toho a ukažte, že dokážete udělat něco unikátního.

Pro koho je aplikace vhodná:

  • Podnikatelé, kteří nechtějí příliš utrácet za designera letáků a vybere si tak ze šablon, které tady jsou.
  • Různé podniky, jako jsou bary a jiné akce, které lákají na různá představení.
  • Aplikaci asi nevyužijí ti, kteří potřebují mít leták či jiný plakát opravdu velmi originální.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Tvořte letáky a plakáty jednoduše ze šablon a rychle. Pokud nepotřebujete něco ze zcela unikátního designu, tak toto je vhodná aplikace.