Vypnout reklamy

Stáhněte si zdarma aplikaci, ve které budete sledovat svou produktivitu. Jak dlouho jste byli na mobilu, jak dlouho posloucháte muziku, díváte se na TV a pracujete na projektech.

Měřte si jednotlivé úkony a zjistěte mezery ve své práci. Organizujte aktivity a sledujte čas, jaký vám trvá, než danou službu dokončíte.

Můžete si velký úkol rozdělit na několik malých a následně po jednom týdnu uvidíte, kolik času jste strávili na daném projektu. Hodí se to také pro jednotlivé podnikatelé, kteří dělají na sebe a potřebují znát hodnotu svého času.

Nejlepší na tom je, že se vám všechno ukládá do historie, takže i zpětně víte, jak dlouho jste strávili na dané práci. Nikdo vám k tomu nemůže nic říct. Všechny údaje si zároveň zálohujte na Google Drive.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.