Vypnout reklamy

Aplikace Qerko

Revoluce v placení v restauracích s Qerkem. Rychlé, jednoduché a s věrnostním programem.


V dnešní době, kdy každá minuta našeho času je cenná, přichází Qerko jako moderní řešení, které zásadně mění způsob, jakým platíme v restauracích, bistrech a kavárnách. Tato aplikace je odpovědí na frustrující momenty, kdy jsme nuceni trávit čas ve frontě u kasy nebo rozpočítávat účet s přáteli u jednoho stolu. Qerko vzniklo z potřeby zjednodušit a urychlit platby, a to nejen v gastronomii, ale i v dalších oblastech.

Instalace a registrace v aplikaci Qerko je otázkou několika málo vteřin. Stačí zadat platební kartu a následně, kdekoliv ve vybraném podniku, načíst QR kód. Platba je poté provedena jednoduchým tahem a účtenka je okamžitě odeslána do vašeho e-mailu i profilu. Díky tomuto inovativnímu systému můžete zaplatit rychle a bez zbytečného čekání.

Qerko přináší mnoho výhod. Umožňuje nejen snadné a rychlé placení, ale také nabízí možnost sbírat výhody a slevy v rámci věrnostního programu. Zaplatit můžete nejen celou útratu, ale i její část, a to vše z pohodlí vašeho mobilního telefonu. Aplikace podporuje širokou škálu platebních metod, včetně platebních karet Visa, Mastercard, stravenkových karet Sodexo, Edenred a Benefit Plus.

S Qerkem se platba stává součástí zážitku, nikoli překážkou. Tato aplikace je důkazem, že technologie mohou sloužit k výraznému zlepšení našich každodenních zážitků. Buďte součástí této revoluce a objevte novou svobodu v rozhodování, kdy a jak zaplatit za své gastronomické zážitky.

Aplikaci stáhnete níže

Qerko

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.8

Popis

Revoluce v placení v restauracích s Qerkem. Rychlé, jednoduché a s věrnostním programem.