Vypnout reklamy

Aplikace Radio Online – PCRADIO

Vydáno dne: 13.5.2018

Rádi posloucháte internetové rádio na počítači, ale na mobilním telefonu jste nemohli najít tu správnou aplikaci? Máme pro vás řešení v podobě nové aplikace PCRADIO, kde si můžete pustit jakékoliv rádio na světě. Je zde opravdu několik stovek rádio stanic s různými žánry, které hrají. Výhodou aplikace je to, že dovoluje poslouchat i v případě, že […]

Rádi posloucháte internetové rádio na počítači, ale na mobilním telefonu jste nemohli najít tu správnou aplikaci? Máme pro vás řešení v podobě nové aplikace PCRADIO, kde si můžete pustit jakékoliv rádio na světě.

Je zde opravdu několik stovek rádio stanic s různými žánry, které hrají. Výhodou aplikace je to, že dovoluje poslouchat i v případě, že máte pomalé internetové připojení. K dispozici je neuvěřitelný ekvalizér, oblíbené věci, čas spánku nebo právě výběr kvality přehrávání.

Aplikace je výborná a pravděpodobně nemá ve svém odvětví žádnou konkurenci. Zároveň aplikace nevybíjí tolik baterií v mobilním telefonu. Dalo by se říct, že je to něco jako Spotify, ale s tím rozdílem, že se jedná o rádio a nikoliv databázi písniček.

Radio Online - PCRADIO
Price: Free+
Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)