Vypnout reklamy

Aplikace Rock Identifier

Aplikace, která umožňuje skenovat veškeré kamenní a zjišťovat o nich zajímavé věci, jako je velikost, původ a dokonce k ním můžete začít psát

Vyfotografujte nebo nahrajte obrázek kamene a aplikace vám ho identifikuje. Řekne vám o jaký kámen jde a zároveň vám k tomu podá pár zajímavých informací. Zapojte se tak do světa, kde budete znalec veškerý kamínků, které zde naleznete.

Aplikace má databázi tisíce kamenů, které snadno identifikujete právě za pomocí této aplikace. Rozhraní aplikace je krásné a velmi přívětivé, takže se v tomto zorientují opravdu všichni. Uložte si oblíbené geologické nálezy do své sbírky a vyhledávejte mezi 6000 různých druhů hornin.

Do toho všeho zde bude přidán i další obsah pro zdroje a učení o geologií. Uživatelé mohou ke každému kamenní, skále a dalších přidat různé další informace, pokud budou chtít a to ohledně ceny, velikosti. Ať jste už geolog nebo ne, tak to pro vás může být velmi zajímavé až poučné. Výhodou je právě snadná identifikace, takže stačí telefonem a jeho fotoaparátem zamířit a aplikace snadno najde informaci.

Dalo by se říct, že je to profesionální příručka pro geology, avšak ti si budou muset zaplatit plnohodnotnou aplikaci a to cca 700,- Kč.

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.5

Popis

Aplikace, která umožňuje skenovat veškeré kamenní a zjišťovat o nich zajímavé věci, jako je velikost, původ a dokonce k ním můžete začít psát o ceně.