Aplikace Rohlik.cz

Aplikace rohlík.cz je velmi jednoduchá a objednáte tak veškeré jídlo přímo domů ať už jste kdekoliv. Pokud víte, že se vrátíte v daný čas, stačí si rezervovat slot.

Nakupování jídla nebylo nikdy snadnější. Již nemusíte dojíždět do obchodu, ale necháte si jídlo dovézt zdarma, pokud nakupujete nad 1000 Kč nebo pokud patříte mezi prémiové uživatelé, tak máte zdarma čtyři závozy.

Nicméně i přesto, že nenakoupíte nad 1000,- Kč, tak si myslíme, že dovoz je levný. Když si spočítáte benzín, který musíte dát za to, než dojedete do obchodu a následně čas, který strávíte v obchodě (čas strávíte i doma nad výběrem, ale později je výběr produktů rychlejší, protože většinou vybíráte to stejné jídlo a jen pár jich změníte), tak je lepší, si těch pár korun připlatit k objednávce, protože v konečném důsledku je to na stejno a ještě k tomu si ušetříte nervy.

Rohlík.cz rozváží v Praze, Brně, Hradci Králové, Pardubicích, Liberci a i v Ostravě. Většinou tedy ve větších městech. Nemusíte se tak tahat s těžkými věcmi a vše si necháte dovézt až domů. Jídlo vám dovezou každý den i o svátcích. Některé produkty jsou čerstvě rozpečené, čerstvé ryby jsou třeba z Makra a jsou tady produkty, které třeba ve svém obchodě nenajdete.

Výhodou je také obrovská rozmanitost a zároveň je tady i lékárna, takže vám dovezou i dostupné léky.

Intuitivní aplikace

Aplikace je optimalizovaná, rychlá a můžete tak sledovat, jak na tom objednávka je. Jednoduše si vyberete produkty, které chcete a objednáte přes aplikaci. V aplikaci pak dokonce vidíte, kdy by měl kurýr za vámi dorazit a pokud už se blíží, tak zde uvidíte i tel.číslo. Notifikace jsou taktéž samozřejmostí, takže víte, kdy dorazí a vy se můžete připravit přebrat nákup.

Aplikaci stáhnete níže

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.8