Vypnout reklamy

Aplikace Route Help

Vydáno dne: 18.1.2019

Aplikace vám pomůže na cestách v případě poruchy nebo dopravní nehody. Vyhledává nejbližší asistenční službu či odtahovou službu.

Aplikace se hodí zájmena pro ty, kteří mají auto a velmi často s ním jezdí dlouhé úseky. Avšak i pro krátké vzdálenosti je aplikace určená, protože je naprosto zdarma. Přístup do aplikace si jen platí jednotlivé asistenční a odtahové společnosti.

Však to znáte. Nabouráte nebo někdo vás nabourá a vy musíte složitě volat na pojišťovnu, která zajistí váš odtah. Teď záleží jakou pojišťovnu máte a jak rychle dokáže odtahovou službu sehnat. Nicméně můžete si to urychlit právě s touto aplikací.

Pokud máte v telefonu zapnutou GPS, tak jednoduše po zapnutí aplikace vyhledáte nejbližší asistenční služby a odtahovou službu. Hodí se to zájmena i v případě, kdy máte poruchu vozidla. Aplikace má partnery taktéž v zahraničí, takže i problémy při cestě na dovolenou mohou být minulostí.

https://youtu.be/wVwIS0mrV1s

Veškeré informace jsou offline, takže nové firmy se dostávají do mobilu formou aktualizace aplikace. Nicméně výhodou je, že nemusíte být připojení k internetu.

Route Help CZ
Price: Free

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)