Vypnout reklamy

Aplikace S Pro kamera

Vydáno dne: 6.6.2019

V této aplikaci budete moci upravit své fotografie v real-time. Můžete rozmazat pozadí, umístit filtry a efekty. Na jedno kliknutí za pomoci AI vylepšit fotografií k dokonalosti.

Jedná se o profesionální aplikaci, ve které je umělá inteligence, která pohání algoritmus a různě ho upravuje podle toho, co vidí. S aplikaci můžete fotografií různě vylepšovat.

Pokud chcete vytvářet parádní fotografie, tak k tomu je potřeba mít skvělý program, který to zvládne. Na internetu je spousta aplikací a již jsme několik takových editorů fotografií uvedli. Liší se zájmena filtry.

Umělá inteligence neznamená v této chvíli to, že s vámi bude robot normálně mluvit. Umělá inteligence je algoritmus, který se učí z toho, co děláte. Nachází se již v telefonech a využívá ji také Google překládač. Zároveň s tím přichází i Neuronová síť. Jsou zde výpočetní neurony, které si předávají signály mezi sebou. Umělá inteligence je v této chvíli složitý obor a prozatím se vědcům nedaří udělat umělou inteligenci, která by byla inteligenčně na úrovni té lidské. Škoda nebo díky bohu?

S tímto programem můžete na jedno kliknutí upravit svou fotografií k dokonalosti. Nicméně buďte opatrní, protože ne vždy se to musí porazit. Důvod je jednoduchý. Jelikož se u takové funkci využívá umělá inteligence, tak ta nemusí dobře vyhodnotit jednotlivé části obrazu.

Vezměte to takhle. Umělá inteligence dokáže rozpoznat kódy. Kód si pak upravuje. To znamená jas, barvy, ostrost. To všechno vidí umělá inteligence jen jako kód a nikoliv obraz, který vy vidíte. Výsledek tak může být někdy poněkud zvláštní.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš