Vypnout reklamy

Android aplikace Scribbl pro editaci svých fotografií, přidání nových animací s možností do ní kreslit podle toho, co potřebujete.

Jedná se o výbornou aplikaci, ve které budete moci kreslit do fotografií. K dispozici máte širokou škálu různých prostředků k tomu, abyste mohli vylepšit svou fotku.

Pokud se vám fotka nepovedla k dokonalosti nebo chcete ji jakýmsi způsobem vylepšit, tak máte k dispozici spoustu animací. Využijte proto spoustu doplňků, které aplikace má. Nezapomínejte také na export svých fotek v HD rozlišení, možnost synchronizace se sociálními sítěmi a další.

Aplikace není vůbec náročná a nabízí spoustu funkcí. Využijte je, protože úprava fotografie může být opravdu těžká, záleží co budete chtít z fotky udělat. Nicméně ovládání aplikace je lehké.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)