Aplikace Skener QR a čárových kódů

Čtečka QR kódu jako aplikace v mobilním telefonu, je základní aplikace pro telefony Android. Nicméně nemusíte ho mít a může být značně omezená. Stačí tedy nainstalovat tuto čtečku QR kódu a můžete tak jednoduše přehrát data z vizuální podoby do mobilu.

Vhodné zájmena pokud si ukládáte vizitky, které se takto jednoduše uloží do mobilního telefonu. Nemusíte tak složitě nic fotit nebo přepisovat. Tato čtečka aplikace umí číst všechny typy QR a čárových kódů a to včetně textu, URL adres, ISBN, kontaktu, kalendáře, oblastí nebo i Wi-Fi.

Po skenování QR kódu tak uživatel obdrží vše potřebné a pokud je to potřeba, tak bude vybídnut k akci, třeba k uložení dat. QR skener dokonce lze použít pro skenování kupónů, získat tak slevu a ušetřit peníze. Porovnávejte také ceny s ostatními produkty třeba na internetu. Většinou v Google Obchodě je spousta produktů, které obsahují ISBN, EAN atd., které většinou i fyzické obchody mají stejné (stejný produkt).

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Skener čárových kódů a QR kódu. Oskenujte produkty v obchodě, porovnejte cenu, získejte kontakt z vizitky jednoduše a rychle.