Vypnout reklamy

Aplikace Slack dokáže přivést tým pod “jednu střechu”. Tým se tak spojí a pracují na daném projektu mnohem efektivněji, než kdyby nevěděli, co dělat a pracovali by na stejných věcech. Aplikace je vhodná pro malé i větší firmy nebo i pro jednotlivce, kteří na něčem s někým pracují.

Posuňte své projekty kupředu tím, že si zvolíte správné lidi, nástroje a sdílíte tak veškeré informace mezi sebou. Aplikace Slack je dostupná na všechny mobily. Výhodou je právě komunikace u daného projektu a organizace komunikace do různých témat.

Výhodou je, že se zde dají uskutečnit hovory s kterýmkoliv člověkem v týmu nebo vytvořit skupinový hovor. Nechybí ani sdílení různých dokumentů, jako je třeba design, požadavky klienta a další. Vše velmi jednoduše najdete a taktéž zabrouzdáte do historie.

Android aplikace Slack

Android aplikace Slack

V konečném důsledku bude vaše pracování jednodušší, mnohem zábavnější a hlavně produktivní.


via GIPHY

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Slack
Price: Free

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.