Vypnout reklamy

Aplikace Speedtest

Změřte rychlost připojení ať jste kdekoliv. V dnešní době neomezených dat se můžete na internet připojit ať už jste kdekoliv a kde je alespoň lehký signál. Sice internet pojede pomalu, ale stále alespoň něco. Někteří operátoři vědomě omezují rychlost, tak si na to dávejte pozor a to i přesto, že máte neomezený tarif.

Asi nejlepší měření probíhá za pomocí Speedtest aplikace od Ookla. Na mobilním telefonu vše vyřešíte jedním kliknutím. Pokud patříte mezi streamery na youtube nebo twitch.tv, tak určitě oceníte test takového streamu, jestli je signál dostatečný nebo bude potřeba se přesunout jinam.

Aplikace má také k dispozici 2GB VPN zdarma. Pokud se tedy potřebujete krýt a nechcete, aby kdokoliv věděl vaší polohu a nebo mohl zneužít vaše data, tak VPN je správná volba.

Získejte s aplikací informace o reálné rychlosti stahování, nahrávání a odezvě. Aplikace také umí jako jediná měřit 5G nebo máte k dispozici mapu pokrytí vašeho operátora. V reálném čase uvidíte grafy, které ukazují, jak je rychlost konzistentní a tedy nemáte třeba žádné ztracené packety, což může být následek výpadků streamu.

Speedtest by Ookla
Price: Free