Vypnout reklamy

Aplikace Sweatcoin

Jedná se o novou aplikaci, která umožňuje počítání kroků a zároveň vás odmění tím, že připíše virtuální měnu na účet. Jedná se o aplikaci nové generace, která dokáže přeměnit kroky na peníze. Alespoň ve virtuální měnu.

Tyto virtuální peníze pak můžete utratit za věci, služby a další nebo vyměňovat je mezi kamarády, dát peníze na charitu a mnoho dalšího. Nicméně v česku není moc věcí, kterých si za tyto virtuální peníze můžete koupit. Na druhou stranu je to perfektní motivaci a celkově tak aplikace je dobrý nápad.

Právě aktivita vám přidává tyto virtuální peníze do peněženky. Aplikace funguje s telefony Android i iOS a chystá se podpora chytrých hodinek Android Wear. V aplikaci pak naleznete pedometr (běží na pozadí a počítá kroky), marketplace (obchod, kde máte nejrůznější nabídky zdarma nebo předměty), crowdfunding (možnost darovat peníze na charitu nebo různé projekty), social sharing (sdílení na sociálních sítí. Můžete i vytvořit skupinu, kde budete své výsledky s ostatními sdílet), nastavte si váš cíl a pokuste se ho dodržet.