Vypnout reklamy

Aplikace Sweet Camera

Vydáno dne: 6.6.2018

Neskutečný fotografický editor, který díky perfektním efektům dodají fotografií neskutečný šmrnc. Aplikace využívá selfie fotoaparát, fotografický editor a mnohem více. Máte možnost svůj výtvor sdílet s kamarády. Pokud se rádi fotíte a následně fotografie upravujete, tak jste tady naprosto správně. K dispozici je perfektní editor, synchronizace se sociálními sítěmi a mnohem více. Svým fotografiím můžete dodávat […]

Neskutečný fotografický editor, který díky perfektním efektům dodají fotografií neskutečný šmrnc. Aplikace využívá selfie fotoaparát, fotografický editor a mnohem více. Máte možnost svůj výtvor sdílet s kamarády.

Pokud se rádi fotíte a následně fotografie upravujete, tak jste tady naprosto správně. K dispozici je perfektní editor, synchronizace se sociálními sítěmi a mnohem více.

Svým fotografiím můžete dodávat různé objekty a upravit ji tak, jak byste se nikdy nevyfotili. Nicméně díky efektům dostane fotografie úplně jiný vzhled. K dispozici máte spoustu detailů, kterými můžete fotografií upravit.

K dispozici jsou různé samolepky, fotografické koláže a spoustu personalizovaných funkcí.

 

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš