Aplikace Sweet.tv

Aplikace pro sledování televize, ať jste kdekoliv. Nová streamovací televize Sweet.tv nabízí spoustu pořadů, které lze sledovat i zpětně.

Nová aplikace pro sledování televize, ať už jste kdekoliv. Sweet.tv se řadí mezi další streamovací televize, které jsou nyní k dispozici. Vyzkoušejte si sweet.tv zdarma a to na celých 15 dnů.

Sledujte oblíbené pořady, filmy a to ať už jste doma nebo na dovolené. Přehrávejte si jednotlivé pořady ze záznamu a podívejte se tak zpětně na pořady, které jste nestihli.

Sweet.tv můžete mít až na 4 různých zařízení bez jakýchkoliv poplatků. Aplikaci si můžete nainstalovat jak na chytré telefony, tak i televizi, notebook nebo tablet. Registrace je velmi jednoduchá a to na pár kliknutí.

Co sweet.tv nabízí?

Můžete si televizi na 15 dní vyzkoušet zdarma. Aplikace je k dispozici na chytrých televizích, ale i telefonech a tabletech. K dispozici jsou okamžité premiéry filmů, 4K rozlišení

Kolik zařízení lze mít na jeden účet?

Můžete mít až 4 zařízení na jeden účet, ať jste kdekoliv.

Můžu TV vyzkoušet a nezadávat žádné údaje o platbě?

Ano. Lze se registrovat a TV si vyzkoušet. Neplatíte nic předem, nezadáváte žádnou kartu.

Má Sweet.tv svou databázi filmů?

Ano. Právě si můžete vybrat z knihovny na který film se budete dívat. Jsou zde jak zahraniční, tak i české a slovenské filmy.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
5

Popis

Aplikace pro sledování televize, ať jste kdekoliv. Nová streamovací televize Sweet.tv nabízí spoustu pořadů, které lze sledovat i zpětně.