Vypnout reklamy

Aplikace Teta Drogerie CZ

Spousta lidí chodí do drogérie teta, jelikož zde najde vše na jednom místě. Nicméně asi už nikoho v dnešní době nebaví chodit s kartou teta v peněžence a zároveň mít při sobě letáky s kupóny. V aplikaci tak máte vše na jednom místě.

Jelikož jsou telefony součásti naších životů, tak se i Teta rozhodla veškerou práci ušetřit a vše dát do jedné aplikace. Načtěte si svou věrnostní kartu, se kterou pak můžete body proměňovat za peníze a dostat tak slevu na nákup.

Spousta lidí tedy ocení jednoduché načítání karty Teta a body na ní. Zároveň v aplikaci uvidíte slevy, které právě v Teta drogérií jsou a aby toho nebylo málo, tak jako věrnostní zákazník máte v aplikaci i možné slevy, které můžete uplatnit. Slevy nejsou nikterak malé a určitě se tedy vyplatí být v klubu Teta Drogerie.

Jelikož už fyzickou kartu nosit nemusíte, tak můžete být vlastně ve věrnostním programu Teta Drogerie i DM. V obou případech vše funguje stejně, jen DM aplikace je jiná. Tím pádem v telefonu budete mít více aplikací namísto kartiček ve své peněžence. Nicméně stále chybí zobrazení počtu bodů i přesto, že toto DM slíbilo. Počet bodů se tedy vždy dozvíte na pokladně.

Teta Drogerie CZ
Price: Free

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.8

Popis

S Teta Drogerie CZ aplikací budete mít věrnostní kartu vždy při sobě a s ní i informace o slevách a kupónech, které můžete uplatnit.