Aplikace Tidal

TIDAL Music ke stažení na mobil

Určitě znáte aplikaci Spotify, ale víte o tom, že existuje konkurence? Jedná se o Tidal a docela slušně šlape spotify na paty. Důvodem je lepší kvalita zvuku.

Nová verze aplikace Tidal nabízí nové funkce, ale i lepší zvuk. K dispozici je Master audio kvalita a můžete si tuto verzi předplatit. V minulosti byla možnost pouze pro určitý počet uživatelů. Avšak poslední aktualizace odemyká tuto možnost všem s Android telefonem a předplatným HiFi.

Původně se jednalo jen o LG telefony a Essential Phone. Jedná se o vysoce kvalitní audio Master streming, který je lepší jak klasické HiFi. V nabídce je standardní 96 kHz / 24 bit což je dvakrát více jak HiFi, které má limit na 44.1 kHz / 16 bit. 

Tidal je partnerem MQA (Master Quality Authenticated), ale bohužel ne všechny písničky tuto kvalitu podporují. Avšak i přesto celkem 150 000 různých písniček v knihovně tuto možnost mají.

Teď zálež na uživateli, aby si pořídil kvalitní sluchátka, protože u standardních sluchátek moc rozdíl nepoznáte, protože mají také malý rozsah.

TIDAL Music
Price: Free