Vypnout reklamy

Aplikace Tipli

Vánoce, narozeniny, svátky a to všechno stojí peníze pro dárečky pro své blízké. Věděli jste ale, že se dá i ušetřit? Pokud nakupujete přes Tipli, kde jednotlivé obchody propagují své produkty, tak získáte peníze zpět.

Jde o to, že obchody Tipli platí, aby mohli být na této platformě. Z peněz, které pak jdou portálu Tipli, tak se část dá vám, abyste pak mohli přes společnost znovu nakupovat. Tyto peníze tedy získáte ve formě kreditů, abyste je pak mohli uplatnit při dalším nákupu.

Takto lze na odměnách ušetřit tisíce. Záleží tedy na tom, jak moc nakupujete a jak moc obchod, kde nakupujete ,tak vrací peníze. Co je ale výhodou, tak jsou informace o různých akcí. Takže víte veškeré aktuální slevové akce a následně se můžete vydat na nákup. Je zde možnost získat peníze už z tak levného portálu AliExpress. Nechybí ani známé obchody, jako je Datart nebo AboutYou.

Buďte chytří a šetřete. Pokud nakupujete často v daných obchodech na Tipli, tak své peníze pak můžete vždy využít. Ušetřené peníze pak dejte třeba na investice, která pokryje inflaci.

Tipli
Price: Free

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.8

Popis

Jedná se o skvělou aplikaci Tipli, se kterou budete moci nakupovat v různých obchodech a získávat peníze zpátky.