Aplikace Toca Life: Hospital

Aplikace, která sice není zdarma, ale dokáže vzdělávat vaše děti a to zábavnou formou. Přivítejte na svěť nové děti a zároveň jsou časy, kdy se budete muset rozloučit se svými milovanými.

Nicméně je to taková nemocnice, kde uvnitř jsou lidé, kteří potřebují vaší pomoc. Zažijete v této hře věci, které běžně v nemocnici zažijete. Budete lidem dělat rentgeny, sledovat jejích zdravotní stav a snažit se je udržet při životě.

Hra je rozdělená do pěti pater, kdy v tom nejnižším přijímáte pacienty, kteří pak čekají, až na ně bude řada. Jde tedy o sklepení, kde je i tajná laboratoř, pak se vydáváte do hlavního vchodu a následuje laboratoř a léčba, péče o rodinu a hlavní péče. Své pacienty pak budete přesouvat od patra k patru.

Najděte mír a dejte sbohem svým milovaným. Ve hře budete moci tvořit videa, protože je tady integrovaná vlastní funkce pro nahrávání videí. Hra je určena pro děti, které dokážou mít představivost.

Toca Life: Hospital
Price: CZK 99.00

  • Grafika
  • Ovládání
  • Zábava
4.5

Popis

Jde o aplikaci, ve které se budete starat o své pacienty. Hra je určena i pro ty nejmenší, protože představivosti se meze nekladou.