Vypnout reklamy

Aplikace Total Commander

Jde o aplikaci, která je už na PC známá od roku 1995 a spousta uživatelů tuto aplikaci používá jako souborového manažera ve svém PC, sítí nebo dokonce i k připojení k FTP serveru.

Total Commander nabízí totiž spoustu funkcí a je kromě na PC k dispozici i pro mobilní telefony Android. Pokud tedy chcete mít pořádek i ve svém telefonu a máte krom klasického interního úložiště i SD kartu, tak správa bude mnohem příjemnější.

Navíc Total Commander dokáže soubory zabalit do jednoho a zmenšit jejich velikost, což ušetří zase místo v úložišti a nemusíte ho mazat. Aplikace v telefonu zvládá to, co i na PC. Tedy normálně budete kopírovat, mazat, přejmenovávat, zabalit soubory do ZIP, využívat vyhledávací funkcí a s pluginem do Total Commander také uvidíte nainstalované aplikace nebo můžete se z mobilu připojovat na FTP či SFTP a mnohem více zajímavých funkcí.

PC verze Total Commander ke stažení zde

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4

Popis

Aplikace je souborovým manažerem a opravdu Vám hodně pomůže zájmena v mobilním telefonu, kde není prostoru nazbyt. Pokud máte SD karty, tak hurá do toho.