Vypnout reklamy

Aplikace Tripadvisor

Cestujete a chcete navštívit zajímavá místa? Potřebujete k tomu recenze? Tak to jste na správném místě, protože aplikace Tripadvisior vám pomůže nalezení zajímavých míst a to nejen hotelů nebo restaurací, ale také zajímavých míst.

Pokud tedy plánujete výlet, dovolenou nebo cokoliv jiného, tak určitě stojí za to si Tripadvisor prohlédnou, abyste věděli co v daném místě můžete dělat a jestli vás to bude vůbec bavit. Nejlepší na tom je, že plánovat už můžete přímo na výletu a v rámci režimu GPS aplikace ukáže, co zajímavého se kolem vás vyskytuje.

Najděte si zajímavé hotely, zjistěte recenze jednotlivých hotelů, rezervujte si stoly v těch nejlepších restauracích a objevte místa, která byste bez aplikace určité neobjevili. Plánování je s Tripadvisior opravdu jednoduché. Jak říkáme, tak výhoda jsou recenze, kde uživatelé informují o tom, jestli se jim na daném místě líbilo nebo nelíbilo.

Pokud budete plánovat v aplikaci Tripadvisor, tak následně můžete vše uložit a reorganizovat vybraná místa. To, co jste si uložili pak uvidíte i na mapě. Přes mobil se tímto způsobem dostanete na různé rezervační portály pro atrakce, nebo výlety.

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.5

Popis

Naplánujte si výlet nebo dovolenou jednoduše s Tripadvisorem. Najděte oblíbená místa a navštivte je. Restaurace, hotely a další věci jsou na jednom místě.