Vypnout reklamy

Aplikace VAG DPF

Jedná se o aplikaci pro auta koncernu VW a nikoliv jiné. To znamená pro auta Audi, VW, Seat a Škoda. Zároveň je zde k dispozici výčet typů motorů, které aplikace podporuje. Pokud tedy znáte typ motoru a je v seznamu níže, tak směle do toho.

VAG DPF ukazuje nejdůležitější data, které se vztahuji k filtru pevných částic DPF a jejich regeneračních fázi a to díky připojení ELM327 přes bluetooth. S aplikaci tak víte, kdy započala fáze regenerace a kdy bude dokončena. Kolik kilometrů jste od poslední regenerace odjeli a mnohem více informací.

Nicméně nefungují na všech autech a opravdu je potřeba mít korektní připojení ELM 327 a to OBDLink LX, Caristu nebo z Číny nějakého klona, ale my doporučujeme z Alza.cz za 300,- Kč.

Podporované motory jsou:

DETA, CRBC, CFHD,CUNA, CFFB, CFWA(), CLHA, CXXB, CAYC (partially working on Passat 3C MY10), CAHA (beta, requires verification), CXHA Engines tested successfully by users: CFGB(), CFGC, CJCA, CRMB, CUPA, CUSA, CXFA, CAYB, CAYD, CRLB, CUTA, CFHC, CAGA(), CSHA, CJCD, DFSB, CLAB, DFLA, DCXA, CFCA, CGLC, CFJB, CFHA, CRUA, DDYA, DFFA, CRKB, DCYA, DFCA, CUUB, CGLB, CUAA, CUSB, CAPA(), DFGA, DFSF, DFHA, CNHA, DGTE(*), CCWA, DGDA, DLUB, CJCB, DGTD, CDUD, CSUD, DAUA, DJGA, CXXA, DFEA, DBGC, CAYA, CRTD, DGDB, CUUA, DAVA, CKFC, CRCA

VAG DPF
Price: CZK 129.99