Vypnout reklamy

Aplikace VIN Decoder

Pokud hledáte auto, které chcete koupit a je to ojeté auto, tak určitě by bylo dobré si dopředu zjistit. Pokud je auto servisováno v autorizovaném servisu, alespoň po dobu záruky, tak můžete zjistit nájezd v km. Dále se v některých případech dá zjistit, jestli auto bylo bourané.

V databázi po celém světě mají například společnosti, které se zaobírají nehodami, tak povinnost takové případy fotit i jejich VIN. Pokud naleznete na svém autě VIN, který je porušen, tak s největší pravděpodobností ho zfalšovali. Zjistěte si tak přes tuto aplikaci, co je to za auto a jestli veškeré informace o autě sedí k tomu, co kupujete.

Investice do auta není malá a byla by škoda, kdybyste někomu naletěli. VIN kód se nachází většinou pod předním čelním sklem nebo v rámu u řidiče za dveřmi. Jde o číselný údaj o 17 symbolů. Dále se takto dá zjistit, jaké náhradní díly pro auto sedí a jestli nebudou příliš drahé.

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
5

Popis

VIN dekóder je určen pro ty, kteří si kupují auto a nechtějí někomu skočit na špek. Ověřte si, jestli VIN sedí s autem, které kupujete. Kolik má třeba auto najeto a nemělo auto nehodu?